גילה בויום- אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת
קורס נומרולוגיה
 

 

נומרולוגיה קרמתית-

המספרים, האותיות והשמות

www.oryada.com/model-numero.htm


קסם המספרים ומנגינת החיים- קורס נומרולוגיה קרמתית- קורס בן 20 מפגשים- "היהלום שבכתר" של גילה בויום, שפיתחה מודל חדשני ומפתיע, של קשר בין אותיות השם ותאריך הלידה, לתקופות חיים גורליות ועתידיות.

מודל גאוני שנוסה כבר משך 15 שנים על אלפי מפות. כולל בצורה מאוד מוצלחת. השיטה מסכמת את כל עקרונות הנומרולוגיה הרגילה כמו מהות המספרים, מספר גורל, מספר שם מלא, ריבועי פיתגורס וכו'. אחר כך עוברים לתורת האותיות, עם המשמעות של כל אות ואות בשם, ואז לומדים לחשב כיצד כל אות פועלת בתאריך הלידה, וזה יוצא מדהים! קורס מאוד מושקע!

מחיר הקורס 2500 ש' בלבד, אפשרי בתשלומים

לפרטים נוספים נא לחצו על הלינק שלמעלה!!!

לחץ כאן להדפסת מידע זה בנוחיות

הקורס יתקיים בתל-אביב בימי חמישי
הקורס יתקיים בחיפה לפי דרישה

התקשרו בהקדם לקביעת מועד למפגש מבוא ל-טלפון: 050-5625759
 
פירוט המפגשים

 

שיעור ראשון- הצבת המודל. מה ההבדל בין תאריך הלידה לשם. סקירת המספרים הנגזרים מתאריך הלידה: יום, חודש, שנה, מס' זוגיות, גיל גורל ומספר הגורל ומשמעותם. המספרים הנגזרים מהשם: שם פרטי, מלא, מספר תנועה, מספר עיצור. מה קובע, שם נעורים או נישואין, החלפת שם, כיצד משלבים וכו'.

שיעור שני- 9 המספרים מ-1 עד 9 כ-9 תחומי חיים אותם עלינו לאזן. ריבוע פיתגורס כטבלה של 3 על 3 המייצגת את המספרים שבתאריך הלידה: מספרים חסרים, עודפים, יוצרי רצף ומבודדים. משמעות 8 הרצפים השונים, ומה זה אומר מבחינת ההתמודדות בחיים במישורים השונים.

שיעור שלישי- משמעות ריבועי הפיתגורס. המשפחות שלהם, והמשמעות של קבוצות מספרים.

שיעור רביעי- מרכיבי השם השונים: מה זה מספר תנועה, מספר עיצור, מספר שם פרטי, מספר שם מלא, והאם יש התאמה ביניהם, ומה זה אומר מבחינה מעשית, רוחנית, רגשית ומנטלית.

שיעור חמישי- כיצד משווים את השם ומרכיביו לתאריך הלידה, ומה זה אומר מבחינת ריבוע פיתגורס. מה זה אומר כאשר מספרים מסוימים משלימים חסרים, מחזקים עודפים וכו'. יצירת רשימה על פי כללים מאוד ברורים של איזה מספר הכי חזק ואיזה הכי חלש אצל האדם. כאשר החזק מביא את מירב המזל והחלש את ההתמודדות והאתגר. זאת בהתחשב במרכיבי תאריך הלידה והשם אשר מחזקים ומחלישים. למשל: יום הלידה מחזק, החודש מחליש וכו'.

שיעור שישי- מספרי עוצמה, מספרים חלשים ומספרים אתגריים. השקלול הסופי של עוצמת המספרים לפי פיתגורס ומרכיבי השם והתאריך

שיעור שביעי-  מודל גראפי מיוחד ומודל קבלי על פי עץ החיים להבנת המספרים החד ספרתיים, ובהקשר לדרך שבה כל מספר צריך לעבור מבחינת מספר הגורל, שהינו מספר המטרה בחיים. כיצד להתאים על פי זה בין כל 2 מספרים חד ספרתיים מ-1 ועד 9.

שיעור שמיני- המשך מודל המספרים החד ספרתיים. מבוא לתורות האותיות, מבחינת מיקום האות בשם, הצגת האותיות מ-א' ועד ט'. כיצד גוזרים מתאריך הלידה והשם את המישור הפיזי- שמראה על עיסוק. המישור הרגשי. המישור המנטלי והמישור הרוחני ומה משמעותם. כיצד משווים בין האותיות שמופיעות בשם לבין מרכיבי תאריך הלידה והשם. למשל השם 5 ויש בו ה' או מספר הגורל הוא 5
שיעור תשיעי- החד ספרתיים כיום לידה, חודש לידה, וכאותיות א' ועד ט' בשם.
שיעור עשירי- הצגת המספרים הדו ספרתיים ומה זה אומר לעומת החד ספרתיים. המספרים מ-10 ועד 22 וכיצד הופכים אותם לאות המייצגת אותם. למשל מה זה אומר יום לידה 16, או שנת לידה המסתכמת ב-17. איזה אות זה מייצג, ומה זה אומר מבחינת יום הלידה, מספר הזוגיות, שנת הלידה וכאות ראשונה, שניה, שלישית רביעית וכן הלאה בשם.

שיעור אחד עשרה- המשך מודל האותיות והמספרים הדו ספרתיים בהשלכה לעיסוק מקצועי לפי יום, בזוגיות לפי יום + חודש, בקארמה לפי שנת הלידה ועוד. מה זה אומר כאשר זה מופיע כאות ראשונה, שניה שלישית וכו' בשם הפרטי של האדם.
שיעור שנים עשר- המשך מודל האותיות והמפרים הדו-ספרתיים עד האות ת'.

שיעור שנים עשר- כיצד מחשבים את מחזור השם וכמה שנים פועלת כל אות. כיצד מחשבים את המחזורים השונים בהם השם פועל עד לגיל הגורל וכיצד מציבים את המפה הנומרולוגית הקרמתית. משמעות השנים האישיות, כיצד מחשבים ומה זה מבחינת אירועי חיים.
שיעור 13- סיום מודל האותיות והגדרת מהי שנה אישית.
שיעור 14- הצבת המפה הנומרולוגית, ותורות המחזורים.
שיעור 15- משמעות המספרים הדו ספרתיים מ-23 ועד 39.
שיעור 16- המשך הדו ספרתיים ממספר 40 ועד 59.
שיעור 17  -  מסע על פני 9 המספרים, מתי כל מספר מופיע לראשונה בחיים שלנו וכיצד הוא מתפתח – תורת האוקטבות.

שיעור 18 -  כיצד גוזרים מידע מהמפה הנומרולוגית: התחנות בחיים, איזה מחזורים ואיזה אותיות ואיזה מספרים פועלים בכל גיל וגיל, ומה משמעות כל תחנה ותחנה. עם מה צריך להתמודד וכיצד. החיים כמסע על פני 9 מספרים: כיצד תתפתח מבחינה זוגית, רגשית, לימודים וכו' בכל גיל וגיל.

שיעור 19- המשך ניתוח המפה הנומרולוגית מבחינת האותיות, התחנות, השנים האישיות, המחזורים השונים ומשמעותם. מחזורי שנת הלידה לעומת מחזור גיל הגורל המראה את שנות היעוד והמימוש הכי חזקים בחיים, ואת פסגת השאיפות!

שיעור 20- תת תחנות, מחזורי ילדות, רבעונים, חודשים אישיים, השלמות

חמישה שיעורי המשך למתקדמים במחיר 625 ש שיכללו:
מפת השיאים והאתגרים ומספרי התקופה בגישה חדשנית ומיוחדת למציאת הגל העולה ויורד בחיים.. התאמה זוגית. מה כל אחד תורם לשני במערכת זוגית, ומתי זה מתנגש. המפה המשולבת של מערכת היחסים ביניהם ומה זה נותן. תרגול מפה על מתנדב זר מהתחלה עד הסוף.

 

 

 


 

 

  
אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך