וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
קולכם האמיתי - תיקשור שהתקבל במהלך סדנה – "ריפוי הביטוי בקול"

מרץ 2014

קולכם האמיתי

תיקשור שהתקבל במהלך סדנה – "ריפוי הביטוי בקול"

נשמות יקרות, הקול שלכם הוא חלק מהחושים שלכם רק אינכם מודעים לו . גילתם את חמשת החושים ואת החוש השישי.
הקול הוא חוש שמביע את האני העליון שלכם . כשבני אדם שגילו שהצליל בא מה"אני" שלהם ושדרכו הם מבטאים את ה"אני" שלהם ,
נבהלו.
לאחר שהקול החל לקבל "ביטוי" דרך מילים גילתם שמילה שלכם יכולה לבטא: כוח, כאב, שמחה, אכזבה , כעס , סיפוק וביקורת .

הביטויים שלכם באדמה הם אינם אותם צלילים כפי שאנו חווים אותם למעלה . הצלילים למעלה הם צלילים של התאחדות והרמוניה
שמחזיקים את הרטטים הקוסמיים כאחד. כל רטט הוא אין סוף וקשור למעגל החיים .

הינכם בני אדם שבחרו להיות בגוף , נשמות אמיצות ויפות הינכם . בחרתם להוריד את הקול אל האדמה ולהשמיעו. היזכרו כיצד
נשמע קולכם למעלה, לפני התגלמותם בגוף. כולכם קיבלתם את קולכם כדי לבטאו באדמה אולם כאשר הגעתם לאדמה קולכם
האמיתי נשכח ונדחק . שנים רבות לקח לכם עד שהתחלתם לגלות את הכוח של ה"אני" בתוך הקול .

קולכם מאפשר לסלילים שלכם להתפתח ולהתרחב.

הילד הפנימי שלכם הוא החיבור של הנשמה שלכם ושל ה”אני" העליון, אך המוח שלכם לא תמיד מאפשר לכם לראות את אור
הנשמה שלכם על פני האדמה.החיבור ל"אני" העליון מתבצע דרך הילד הפנימי שלכם . אתם בחרתם שהחיבור ל"אני" העליון
יתבצע דרך ילד עד אשר הוא יתבגר, כי לילד עפ"י הבנתכם מותר להביע את ה"אני".

הקול הוא צליל שקיבלתם כמתנה כדי להביע את תחושות הבטן והלב ורצונות הנשמה ואז אתם מחוברים לקול של ה"אני" העליון
שלכם כערוץ אחד.

באדמה יש הפרעות רבות , עליכם להיזכר שאתם אלו שבחרתם לחיות בתקופה זו ולכל אחד מכם יש יכולת לפתח את היכולת הקולית הנשמתית.

תאפשרו לעצמכם לשיר עם כל הנשמה.הדיכוי של הקול בא מהרטט של הגוף המנטלי מתוך פחד, ורגשי אשם, כעס וכל רגש שלילי. ההפרעות באות מהצ'אקרות התחתונות .נשמות יקרות זכרו שהקול הוא יכולת ביטוי של הרוח והחומר ומחבר ביניהם.

הקול הוא "אני" – "אני" הוא הקול. אנא התחברו ושננו זאת.

הקול הוא הגשר שמאפשר לכם לעבור בין העולמות . הוא כלי ריפוי וביטוי שיש לו מקום בעולמכם היום לקבל את הריפוי והעוצמה שלו בחזרה. חושו את הקול שלכם וחברו את נשמתכם לאדמה . אלו הפוטנציאלים שלכם.

הקול הוא כוח של הרפתקה אם רק תסכימו להשתחרר מהרבדים הפיזיים של הצ'אקרות התחתונות . תאפשרו לקול לחבר אתכם
לתקשורת פנימית ואז לתקשורת סביבתית.

אתם מתבלבלים בין תקשורת הנשמתית הפנימית של קולכם האמיתי לבין תקשורת סביבתית, ומאפשרים לתקשורת הסביבתית להפריע לקולכם הנשמתי הפנימי להישמע .

בקוסמוס יש כעת עזרה עבור כל אחד מכם שמסכים. נשמות יקרות הסכימו להתחבר לקולכם הפנימי. הניחו את ידכם על הגרון
ועל הבטן. הקשיבו לבטן ולמה שיש לה לספר לכם על ה"אני" העליון .סלחו לעצמכם , כל הבריאה כאן למענכם ואוהבים אתכם
ללא תנאי .

רגשי אשם - יש לכם אין סוף אופציות נשמתיות, הזמן האמיתי עבורכם אינו הזמן הלניארי אז שחררו את רגשות האשם שלכם.

בדידות - לעולם אינכם לבד, כל היקום צופה בכם, חבקו והרגישו אתכם שוב. נוצרתם מסלילים רבים.

אונס- מה אפשרתם לאחרים לקחת מכם? זה מפני שלא נתתם לכם מקום וחיפשתם את מקומכם בחוץ וביקשתם לכם אישור
חיצוני, ואז אחרים לקחו מכם יותר מידי.

פחד- הלא נודע הוא כמו חלל עבורכם בזוית העין של האדמה ,הפחד הוא אשליה מפני שהיקום מסודר ואתם יוצאים מהסדר
הנשמתי ומאבדים לרגע את הדרך ואז הפחד צף. דעו שכל דרך היא דרך ובכל רגע יש לכם בחירה .

מקלעת השמש שלכם אמורה להרגיש אתכם פנימה ואת מה שאתם חשים ומרגישים . וברגע שתלמדו להפנים את השמש פנימה
רק אז תוכלו לצאת החוצה ולקלוט את הסביבה . ואז הלא נכון שלכם לא קיים רק הנכון עבורכם.

הצוואר הוא הצינור היפה והעדין שלכם, החלק הצר ביותר בגופכם שמאפשר לכם להתחבר לחוש הנשמתי שלכם .
זהו איבר יקר מאוד שמחובר לאנרגיית החיים והנשמה .

אמרו: "אני" הכול הקול הוא "אני".

וכך הוא

באהבה

וולדה תאיר

חומר זה הוכתב לוולדה תאיר ונרשם לידי ענת גרוס – כל הזכויות שמורות © .
                                                           שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html
                                                                טל: 072-2285896

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך