וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
סם , רעל ופסולת רוחניים - תיקשור עם אור הבריאה

11/2013

סם , רעל ופסולת רוחניים

תיקשור עם אור הבריאה שהתקבל במהלך סדנה בנושא

ראשית אנו נסביר לכם את ההסבר מהרוח מבחינת הרטטים האנרגטיים, ולאחר מכן נסביר את הרובד הפיזי.

ברוח לא קיימים מושגים: סם, רעל, פסולת. מושגים אלו קיימים רק ברובד הפיזי. ברוח יש כוחות של אור או אפל. אלו הכוחות המושכים. כאשר אתם מדברים על סם , רעל ופסולת רוחנית אתם מכוונים את האנרגיה להעדר אור לאפל.

ללא העדר אור אין אתם יכולים לגלות את האור. כך נשמר האיזון בבריאה.

הפסולת, הסם והרעל הם מצב בו אינכם מסוגלים לצאת מהעדר האור ולגלות את האור, ואז אתם לכודים ותקועים בתוך האנרגיה של העדר האור ואינכם מצליחים לפתוח את הדלת ולהכניס את האור והנס.

עליכם להבין כי יש הבדל במושגים בין הרובד הרוחני לבין הרובד הפיזי. ברובד הרוחני הסם נקרא הצטברות של האפל ואין לו פתח יציאה.

דבר זה קורה גם בקוסמוס. במפץ הגדול הייתה הצטברות של מולקולות בתוך האפל שלא היה להן דרך מוצא לצאת החוצה ולגלות את האור

ולכן הן התנפצו.

החוכמה שלכם כבני אדם זה לחוות את החוויה הפיזית של הרעל, סם ופסולת ולדעת כיצד לצאת מהם היישר אל האור. חשוב שתבינו נשמות יקרות כי אינכם יכולים לחיות בלי זה ולא ניתן להסיר זאת לתמיד .

הלימוד שלכם זה לדעת לזהות , להתנקות ולשחרר.

המושגים ברובד הפיזי

הסם רוחני : הוא אנרגיה שהאדם סופג מהרובד החיצוני מהסביבה. כמו בעיה שמקיפה אותו, התקפה וחוסר יכולת להכיל מצב , אתם מכנים זאת טראומה, בהלה, מריבה או מצב שלא הייתם מוכנים לו

רעל רוחני: המילה רעל מכילה את המילה רע – רצון עצמי. מה אינכם מצליחים לשחרר ברגש? מחשבות טורדניות, כעס, מרמור. אחרי שהסם נכנס אליכם הרעל מסתובב בכל העורקים. ואז עולות מחשבות שמערערות אתכם: כעס , ספק, בלבול, חוסר סבלנות וכל מה שמערער אתכם.

הפסולת הרוחנית: היא אנרגיה שתוקעת מחשבה ומתיישבת בתוך המהות של האדם . פסולת היא כמו פסול – אתם פוסלים את עצמכם מסיבות רבות ולא מצליחים לראות כיצד אתם מגשימים את החלום שלכם. לדוגמא: לא מגיע לי, אני לא ראוי, אני עייף, אני לא יודע. האנרגיה הזו נכנסת לכם לתוך התאים, ולא מאפשרת לכם לגלות את האור את הנס. הפסולת נשלחת שוב לכל האיברים בגוף והם סופגים אותה ותוקף את המערכת. כאשר הפסולת מתיישבת באחד האיברים בן האדם לא חש בטוב בחיי היום יום ומפתח מחלה – חלל- חורים בגופים האנרגטיים. ואז האדם אינו זקוק יותר שהסביבה תרעיל ותסממם אותו, הוא מחובר לסם ומסממם ומרעיל את עצמו בעצמו.

אלו מקרים של חוסר יכולת לגלות את האור מעל לסם ולגלות את הנס. זו עבודת תמידית לכל אחד מכם והתמודדות והתפתחות של נשמה . עליכם לגלות את האור מתוך העדר האור. אתם יודעים שיש דלת לנס .הסכימו והיזכרו במה שהבטחתם לכם כנשמות טרם בואכם לגוף כדי לגלות את היכולת של הפוטנציאל שלכם. אתם אלו שהסכמתם לגלות את האור שנמצא בכם. היזכרו והיו מוכנים לגעת בעצמכם כדי ליצור את הנס עבורכם.

וכך הוא

חומר זה הוכתב לוולדה תאיר ונרשם לידי ענת גרוס – כל הזכויות שמורות © .
                                                           שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html
                                                                טל: 072-2285896

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך