וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
אנרגיית האם - תיקשור עם אור הבריאה

11/2013

אנרגיית האם

תיקשור עם אור הבריאה

אנרגיית אם הבריאה מכילה בתוכה ממלכות ומחולקת לחמישה , אתם מכנים אותה -אלמנטים: אויר, אדמה, רוח ומים.  

כל ממלכה מקודשת ומחוברת לעצמה ולממלכה שלידה.

אנרגיית האם מחוברת ישירות לתודעת הבריאה. עוד לפני קיום היקום  כולו.

היקום כפי שאתם חווים כאנושות מחולק דרך שני שדות מגנטיים שכל אחד מושך בכיוונו. אלו הם הקטבים שאתם חווים בכדור הארץ.

לאחר שאנרגיית האם הבריאה שיצרה/ילדה את הבריאה והאנושות היא הגיעה לנקודה כמו כל אם , בה היא רוצה להעניק לילדיה:  היא ברצון לתת לכם כבני אדם וכאנושות.  אולם הרטט האנושי בנוי מרטטים אנרגטיים קוסמיים שבתודעה שלו עדיין אינו מבין את השינוי שמתרחש עתה . למרות שבחוויה יודע שיש שינוי , אתם מכנים זאת "התעוררות" . ניתן לומר שההתעוררות היא רצונה העז של אנרגיית האם לתת ולהשפיע לאנושות.    

אם אדם רוצה לקבל את האנרגיית האם עליו לפתח אותה ראשית בתוכו, אחרת הוא לא ידע לקבל מאנרגיית האם.

ההגדרה של אנרגית האם עבור בני אדם היא : אנרגיה של הסתכלות פנימית והקשבה לצרכים פנימיים, להכיר באני וביכולות , הקשבה והרגשה פנימית, לתת מקום לאני , ולתת את הערכה  עצמית שכל נשמה בחרה לקבל מעצמה לעצמה.

אילו יכולתם לראות כמה הערכה כנשמה אתם מקבלים בתוך הקוסמוס , ועד כמה הנשמה יודעת מי ומה היא בתוך הקוסמוס.

כאשר הנשמה מתחברת לגוף , הגוף מייצר הפרעות של מי אני ומה אני,כתוצאה מכך האדם מוותר על הרצונות והצרכים הפנימיים ועל ההזנה מאנרגיית האם הבסיסים ומספק רק את הצרכים והרצונות של הסביבה כי הוא חושב כי משם הוא יקבל אהבה והזנה.

אנרגיית האם אינה תלויה בסביבה החיצונית לכם אלא רק מהנשמה אל עצמה ומאנרגיית הבריאה אליה , וברגע שהנשמה מחוברת אל עצמה ואל אנרגיית האם היא יכולה לחוות את האהבה והחיבוק מהסביבה.

הנשמות מבינות היום שכל האנרגיה שהן השקיעו בנתינת ייתר או בחוסר נתינה לא חיבר אותן להזנה של אנרגיית האם. יש נשמות שהתכנסו פנימה והפסיקו לתת, הן הפסיקו להאמין שאם הם יתנו הם יקבלו בחזרה.

כשאדם מחובר לאנרגיה הפנימית של הרצונות שלו הוא יוכל לקבל את הנתינה של אנרגיית האם ואת השינוי הקוסמי שקורה כעת.

אנרגיית האם בנתינה שלה חשה שהגיע הזמן שאנחנו יכולים להכיל ולקבל יותר ממה שאנו חושבים.

עליכם להבין שכל נשמה על פני כדור הארץ יש לה את הקידוד הבסיס שבו היא מסכימה לפתח את אנרגיית האם מעצמה אל עצמה.

האנושות מבינה היום יותר מתמיד שאם אני דואג רק לעצמי אז אין לי אנרגיית השפעה. אבל אם יש בי את אנרגיית האם הפנימית אני בוחר לחלוק ולהמשיך את האנרגיה הזו.

בני אדם מתעוררים להבין היום שהם מחוברים וזקוקים זה לזה.

כדור הארץ הוא ישות שבנוי מרסיסי נשמות שבחר והתנדב לקבל אתכם. אימא אדמה היא הנציגה של אנרגיית האם . אימא אדמה מבינה את הרטט ומשנה את עצמה ממעמקיי ליבה. גם היא שמה גבול לאנושות עד כמה היא מרשה שייקחו ממנה את המתנות , האוצרות, וכוחה.

אימא אדמה עוזרת לכל האנושות להתפתח ולהתעורר , דרך פליטה אנרגטית ותזוזה ושינויים באדמה עצמה. אתם חווים זאת כרעידות אדמה, הצפות, שריפות, טורנדו.

אימא אדמה משתמשת בכל ארבעת האלמנטים כדי להעיר את האנושות , וכך גם היא תוכל לחוש ולהתקרב לאנרגיית האם של הבריאה עצמה.

כל רסיסי נשמות שעל פני כדור הארץ בתקופה הזאת הם רסיסים שבחרו לרדת בתקופה זו כי הם הבינו שזו תקופה של שינויים אינטנסיביים.

גם אלו שבחרו לרדת עוברים את החוויות בלהיות חלק מהאנושות עצמה. כל אחד מכם הוא חלק מהשלם מאנרגיית האם והאב. כל אחד מכיל את הרסיס והזיכרון הנישמתי להסכמה להתעוררות בכדור הארץ.                               

חומר זה הוכתב לוולדה תאיר ונרשם לידי ענת גרוס – כל הזכויות שמורות © .
                                                           שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html
                                                                טל: 072-2285896

ליצירת קשר עם וולדה ששה.

לפורום של וולדה ששה, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה ששה - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך