וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
חיבור לתדר הכסף

המרכז לניו-שמאניזם  

פבר' 2013

חיבור לתדר הכסף

תקשור עם אור הבורא

תיקשור שהתקבל במהלך סדנה - חיבור לתדר הכסף

ברוכים אתם כל הנוכחים כאן ותודה שבחרתם לגעת בתדר הכסף .

אתם נוגעים בתדר הכסף פיזית מידי יום אך אין זה אומר שאתם מאפשרים לתדר הכסף לגעת בכם וללטף אתכם.

אנרגיית הכסף היא אנרגיה שמכילה בתוכה אימא ואבא עבורכם . פעמים רבות אתם נוגעים באנרגיית הכסף ומעבירים לאחרים אותו ממקום של צורך והזדקקות מבלי לחוש אותו באמת.

הנשמות שהתקבצו כאן היום מסכימות לאפשר לאנרגיית הכסף לגעת בהן ולומר להן מה הוא חושב וחש בנוכחותן, ולא רק מה שאתם חשים, חושבים ומרגישים כלפיו.

תדר הכסף יודע מה אתם חושבים עליו ולכן לפעמים הוא מתחבא, מתחמק, לא מגיע.

הוא נוצר ע"י האדמה והאנושות .

ברוח יש אנרגיה מאוזנת של נתינה וקבלה. תייגתם אותי בתוך מטבע עגול כדי להשיג ולשרת את הצרכים שלכם על פני האדמה.

האנושות קראה לי לבוא ברגע שהבנתם שהאדמה יכולה להתנהל ברבדים שונים ושאפשר להשיג יותר "החלפות" וחומר באמצעות הכסף .

מדוע נוצר תדר הכסף.

המטרה שלשמה נוצרתי היא לאפשר לכל אחד ואחת מכם לאפשר להגיע לסיפוק הצרכים שלכם, וכן שתוכלו להמשיך אותי למען הסביבה. נוצרתי כתדר שיש בו המשכיות והשפעה.

יש בי המון נתינה ואהבה. לעיתים אתם משתמשים בי בכוחניות. קבלו אותי בשמחה רבה. 

שיעורים עם תדר הכסף

בתדר הכסף יש כוח רב, אהבה וחמלה. פעמים רבות אתם חושבים שאם אני לא מגיע אליכם המשמעות היא שאני לא אוהב אתכם – דבר זה אינו נכון . כאשר אני נעדר לעיתים מחייו של אדם המשמעות היא שאלו שיעורים שעל האדם לעבור ולהבין אותם דרך תדר הכסף.
כאשר אני מגיע לאדם בעודף המשמעות היא שיש לאותה נשמה תפקיד ושיעור שהיא ביקשה לבצע בעולם לעצמו ולאחרים עם תדר הכסף.
כאנרגיה של  תדר הכסף אני חש כי יש לבקש איזון בינכם לבין תדר כסף , להיות במקום שבו אתם חשים אותו כדבר מאוזן, אוהב , מחבק בחייו.
אתם חשים כי יש לרדוף, ולהשיג אותי , אלו מונחים שאתם בחרתם .

דברו אל תדר הכסף

תדר הכסף הוא אנרגיה , פתחו את ידיכם וליבכם אליי . דברו אליי כפי שאני מדבר אליכם כעת . חבקו אותי כפי שאני מחבק אתכם, אתם טרודים בלהשיג אותי ופוחדים מהחוסר שלי מהאין .עליכם להבין שברוח המילה "אין" היא האפשרות ליצור הכול , הבריאה בראה יש מאין כלומר הכול נמצא ב"אין". זה המוח שלכם שמתרגם את מילה "אין" לחוסר. 

רגשות כלפי תדר הכסף

בזמנים בהם אתם חשים רגשות של כעס, קנאה ושנאה . בידקו בינכם לבין עצמכם האם באמת חסר לכם?. פעמים רבות אתם חשים כאילו אני חסר כאשר בפועל כל הצרכים שלכם מסופקים.
פעמים רבות החברה סביבכם גורמת לכם לחוש ולחשוב שחסר לכם.
הצרכים בעולם המערבי לעומת העבר הם שונים ומאתגרים עבורכם היום, כדי לעמוד בסטנדרטיים החברתיים ומילוי הצרכים אתם חשים לעיתים עומס וקריסה. 

תדר הכסף מדריך

אל תחששו ממני ובכל פעם שאתם חשים פחד או חוסר - עצרו, פתחו את ידיכם למעלה לשמיים וזמנו אותי שוב אל חייכם.
אספו את ידיכם הפרוסות מעלה עטפו בהן את גופכם והכניסו אותי פנימה.
לטפו את גופכם ותנו לתדר לזרום לאורך גופכם עד לכפות רגליכם.
פעמים רבות תחושו תחושות בצאקרת הבסיס בה אני זורם . שם התנועה והאנרגיה שלי מתבססת ומשם אני מתחבר לאנרגיית החיים ולכוח היצירה. עליכם לאזן את צאקרת הבסיס דרך מקלעת השמש , הלב, הגרון, העין השלישית והכתר.שימרו על איזון בין הנתינה לקבלה. עצרו לפני שאתם משתמשים בי ובדקו האם אלו צרכים נכונים ומדויקים עבורכם?. כאשר אתם מקבלים אותי היו בהודיה . 

הכנת הכלי לתדר הכסף

עליכם להכין את הכלי הפיזי שלכם . על כל אחד/ת להסכים להרחיב את כלי הקבלה לתדר הכסף ולאחר מכן לפתוח את הלב ולאפשר ניקוי של האמונות המגבילות עימן גדלתם מבית ומהסביבה.
אנא מכם אפשרו היום לכל המחשבות שהבאתם עימכם להשתחרר ולשחרר מכם ותאפשרו לקבל אליכם אמונה ותפיסה חדשה על תדר הכסף .
ראו בי כדבר משמח בחייכם , קבלו אותי באהבה ותנו אותי באהבה.
תודה שהזמנתם אותי ושאתם מאפשרים להרגיש ולקבל אותי ולהמשיך לתת אותי הלאה מתוך הסכמה , אהבה והבנה ,ומתוך שינוי שמתחולל כעת בכל אחד ואחת שנמצאים כאן ושקורא מילים אלו  .

היו ברוכים 

וכך הוא 

באהבת אמת

וולדה 

חומר זה הוכתב לוולדה תאיר ונכתב ע"י ענת גרוס – כל הזכויות שמורות ©

שימוש בחומר זה יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html

וולדה תאיר: 072-2285896

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך