וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
מדיטציה לקפיצה לאלמנט החמישי - תיקשור עם אור הבורא

המרכז לניו-שמאניזם  

מדיטציה לקפיצה לאלמנט החמישי

תיקשור עם אור הבורא

עד היום חייתה האנושות באלמנט השלישי. מעתה האנושות קופצת לאלמנט החמישי דרך אלמנט הרביעי .
השינוי מתחולל כל 26,000 שנה קפיצה קוונטית של האדמה . המשמעות היא שהאדמה אמורה להשתנות ולהתאים את עצמה
לרטטים החדשים ולמכלול השינויים שמתחוללים ביתר הכוכבים שבגלקסיה.
האנושות נמצאת כעת במימד השלישי, מבחינת הצאקרות זו הצאקרה השלישית -מקלעת השמש .
התנהלות שלילית מצאקרת מקלעת השמש משמעותה : אגו, רגשות, נקמה , כוח, קורבנות ,כעס, שליטה.
התנהלות חיובית מצאקראת מקלעת השמש משמעותה : שמחה, אינטואיציה מפותחת, זרימה, קבלה, הבנה.

קפיצה – היא המעבר מהמימד השלישי – צאקרת מקלעת השמש אל המימד החמישי-צאקרת הגרון, דרך המימד הרביעי שהוא צאקרת הלב .
אנו מבקשים כי תפתחו את הלב – צאקרת הלב המימד הרביעי.
במימד השלישי האני נשלט  ע"י הכלל : הכנסייה, ממשלות, צבא וכו, כלומר ע"י אחרים .
הקפיצה לאלמנט החמישי תחבר אתכם לאני שבכם .
אני מתקשר ישר עם הבריאה (ללא צורך במתווכים), אני שולט בעולם הסיבה ותוצאה מהר יותר ( מחשבה מייד מתממשת במציאות הפיזית שלי) ,
אני לוקח אחריות על המחשבות והמעשים שלי למען הכלל. אני מבין כי השינוי שלי מחויב למען כלל האנושות. אני חשוב ואהוב ע"י הבריאה.
האגו/פחד שניהל אתכם עד כה באמצעות הרגשות מצאקרת מקלעת השמש עליכם לשחררו ולהתחבר לשמחה ואהבה .
פחד היה האנרגיה ששיתקה אתכם והשאירה אתכם במצב של נשלטים נטולי אחריות.
אנרגית השינוי יורדת כעת ממילא, הבחירה שלכם היא לא לפחד משינוי ולהתחבר אליו ואז אתם תהיו בסנכרון מלא עם השינויים והמעבר
הבין מימדי יהיה קל ,שמח, אוהב הרבה יותר ממה שאתם הכרתם עד כה.

תחזיות המאייה – אנרגיית ה21/12/12 : המאייה חזו שהנביאים החדשים אמורים להתעורר ע"מ להמשיך את השינוי ולשנות את הכללים.
כל הכללים שהיו מוכרים לכם בתחומים כגון אסטרולוגיה , נומרולוגיה משתנים . ממש כמו שכללי המשחק בחיינו משתנים. ההסכמים בייננו לבין
עצמנו משתנים. האלמנט החמישי מאפשר לכם להיות יותר אני . המרחק בין עולם הסיבות ועולם התוצאה מתקצר.
לדוגמא: תעלה לכם מחשבה של שנאה או שליליות על אדם מסוים ומיד תחושו בחילה פיזית. זו המשמעות של התקצרות המרחק בין הסיבה לתוצאה.
לכן יש להיות במודעות ואחריות רבה יותר למחשבות שלכם וכאשר עולה מחשבה שלילית מייד לנקות ולשחרר אותה.
כל השינויים קורים ברוח ולאחר מכן בחומר, המשמעות היא שביכולתכם לשלוח מסרון רוחני לאדם בכוח המחשבה והוא יקבל זאת במיידי.
היום אתם מפתחים את החוש השביעי שהוא מעבר לאינטואיציה.
האנושות נמצאת בעידן של "קידוד" האנרגיה החדשה לכל המסגרות והתאים. כל המסגרות והכללים שלכם משתנים היום.

אנרגיית גן עדן- עד היום גן עדן הייתה תיאוריה על פיה עליכם למות מגוף הפיזי ע"מ להגיע אליו. באנרגיה החדשה אתם יכולים לקפוץ מעל הטבע והמוות ובעודכם
 בגוף להתחבר וליצור גן עדן עלי אדמות.

באלמנט השלישי שולטת האנרגיה הזכרית ומשמעותה היה : שליטה , מלחמות, שליטת באנרגיה נשית . האלמנט החמישי/אנרגיית גן עדן היא אנרגיה נשית רכה,
אוהבת, מאחדת, מאפשרת. גן עדן בנוי מצד הזכר והנקבה שבנו.  באנרגיה היום ניתן להתחבר ל*נשמה המשלימה שלנו ולבקש את עזרתה להתמודד במצבים
בדרך ההתפתחות שלנו. .

ההדרכה העבירה לנו מדיטציה שתאפשר לנו להתאים את הגופים האנרגטיים שלנו לאלמנט החמישי ביתר קלות ואהבה ואני מעבירה לכם אותה באהבה ובזכות גדולה.

מדיטציה להתאמת הגופים האנרגטיים שלנו לאלמנט החמישי – אנרגיית גן עדן.

עצמו את העיניים והיכנסו למקום של שקט. אם עולה מחשבה אימרו לה – "תודה מחשבה לא עכשיו"

דמיינו ספיראלה יורדת מלמעלה ומושכת אתכם כלפי מעלה

ומיד דמיינו גשר או קשת

עלו על הגשר\ קשת ועצרו במרכזו שזהו המימד הרביעי – פתיחת הלב

דמיינו שפרח החיים מקיף אתכם , עוטף  – אתם שוחים במימד הרביעי ומקבלים אותו!

המשיכו לרדת בגשר\ קשת אל האדמה של האלמנט החמישי

כעת בקשו חיבור והתאמה לגופים *האנרגטיים המחודשים- נשימה עמוקה

בקשו להתחבר ל* נשמה המשלימה שלי – נשימה עמוקה  

ואז מבקשים להתחבר ל*"אנרגיית היהלום" שהוא התדר המזוכך של הבריאה – נשימה עמוקה.....

וחוזרים חזרה לספירה של 10 באמצעות ספירלת האור

באהבה

אור הבורא

וולדה ששה

גופים אנרגטיים: לכל נשמה יש גופים המשרתים אותה: גוף אנרגטי- גוף שקולט אנרגיה מהסביבה, גוף הפיזי – חווים את הצד הפיזי בנשמה ,
גוף הרוחני- באמצעותו אנו מטיילים בחוט הזמן וחווים גלגולים, גוף האסטרלי – קולט תדרי ריפוי, גוף הנשמתי – זו אנרגיה שעדיין לא חוותה
את האגו על פני האדמה  , גוף המנטאלי – מחשבות , רגשי – כל הרגשות של הנשמה.

נשמה משלימה – כאשר הנשמה יורדת על פני האדמה היא נחלקת לזכר ונקבה (אם אני נקבה אז המשלימה שלי הוא זכר ולהיפך) יחד זה שלם,
זה אחד, זה "אני". ליפני שהנשמה יורדת לגוף אנו שלמים דרך הנשמה המשלימה .כל חלק עושה את תיקונו ושיעוריו ובד"כ אין הם נפגשים
במהלך הגלגול. כל חלק שמתפתח עוזר בכך לחלק השני .

אנרגיית היהלום -  נוצרת כאשר הזכר והנקבה שבנשמה חווים שוב את הזיכרון של היותם אחד בשלם.

וולדה ששה: 072-2285896

חומר זה הוכתב לוולדה ששה ונכתב ע"י ענת גרוס– כל הזכויות שמורות   ©.
שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html

ליצירת קשר עם וולדה ששה.

לפורום של וולדה ששה, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה ששה - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

המרכז לניו-שמאניזם  

מדיטציה לקפיצה לאלמנט החמישי

תיקשור עם אור הבורא

עד היום חייתה האנושות באלמנט השלישי. מעתה האנושות קופצת לאלמנט החמישי דרך אלמנט הרביעי .
השינוי מתחולל כל 26,000 שנה קפיצה קוונטית של האדמה . המשמעות היא שהאדמה אמורה להשתנות ולהתאים את עצמה
לרטטים החדשים ולמכלול השינויים שמתחוללים ביתר הכוכבים שבגלקסיה.
האנושות נמצאת כעת במימד השלישי, מבחינת הצאקרות זו הצאקרה השלישית -מקלעת השמש .
התנהלות שלילית מצאקרת מקלעת השמש משמעותה : אגו, רגשות, נקמה , כוח, קורבנות ,כעס, שליטה.
התנהלות חיובית מצאקראת מקלעת השמש משמעותה : שמחה, אינטואיציה מפותחת, זרימה, קבלה, הבנה.

קפיצה – היא המעבר מהמימד השלישי – צאקרת מקלעת השמש אל המימד החמישי-צאקרת הגרון, דרך המימד הרביעי שהוא צאקרת הלב .
אנו מבקשים כי תפתחו את הלב – צאקרת הלב המימד הרביעי.
במימד השלישי האני נשלט  ע"י הכלל : הכנסייה, ממשלות, צבא וכו, כלומר ע"י אחרים .
הקפיצה לאלמנט החמישי תחבר אתכם לאני שבכם .
אני מתקשר ישר עם הבריאה (ללא צורך במתווכים), אני שולט בעולם הסיבה ותוצאה מהר יותר ( מחשבה מייד מתממשת במציאות הפיזית שלי) ,
אני לוקח אחריות על המחשבות והמעשים שלי למען הכלל. אני מבין כי השינוי שלי מחויב למען כלל האנושות. אני חשוב ואהוב ע"י הבריאה.
האגו/פחד שניהל אתכם עד כה באמצעות הרגשות מצאקרת מקלעת השמש עליכם לשחררו ולהתחבר לשמחה ואהבה .
פחד היה האנרגיה ששיתקה אתכם והשאירה אתכם במצב של נשלטים נטולי אחריות.
אנרגית השינוי יורדת כעת ממילא, הבחירה שלכם היא לא לפחד משינוי ולהתחבר אליו ואז אתם תהיו בסנכרון מלא עם השינויים והמעבר
הבין מימדי יהיה קל ,שמח, אוהב הרבה יותר ממה שאתם הכרתם עד כה.

תחזיות המאייה – אנרגיית ה21/12/12 : המאייה חזו שהנביאים החדשים אמורים להתעורר ע"מ להמשיך את השינוי ולשנות את הכללים.
כל הכללים שהיו מוכרים לכם בתחומים כגון אסטרולוגיה , נומרולוגיה משתנים . ממש כמו שכללי המשחק בחיינו משתנים. ההסכמים בייננו לבין
עצמנו משתנים. האלמנט החמישי מאפשר לכם להיות יותר אני . המרחק בין עולם הסיבות ועולם התוצאה מתקצר.
לדוגמא: תעלה לכם מחשבה של שנאה או שליליות על אדם מסוים ומיד תחושו בחילה פיזית. זו המשמעות של התקצרות המרחק בין הסיבה לתוצאה.
לכן יש להיות במודעות ואחריות רבה יותר למחשבות שלכם וכאשר עולה מחשבה שלילית מייד לנקות ולשחרר אותה.
כל השינויים קורים ברוח ולאחר מכן בחומר, המשמעות היא שביכולתכם לשלוח מסרון רוחני לאדם בכוח המחשבה והוא יקבל זאת במיידי.
היום אתם מפתחים את החוש השביעי שהוא מעבר לאינטואיציה.
האנושות נמצאת בעידן של "קידוד" האנרגיה החדשה לכל המסגרות והתאים. כל המסגרות והכללים שלכם משתנים היום.

אנרגיית גן עדן- עד היום גן עדן הייתה תיאוריה על פיה עליכם למות מגוף הפיזי ע"מ להגיע אליו. באנרגיה החדשה אתם יכולים לקפוץ מעל הטבע והמוות ובעודכם
 בגוף להתחבר וליצור גן עדן עלי אדמות.

באלמנט השלישי שולטת האנרגיה הזכרית ומשמעותה היה : שליטה , מלחמות, שליטת באנרגיה נשית . האלמנט החמישי/אנרגיית גן עדן היא אנרגיה נשית רכה,
אוהבת, מאחדת, מאפשרת. גן עדן בנוי מצד הזכר והנקבה שבנו.  באנרגיה היום ניתן להתחבר ל*נשמה המשלימה שלנו ולבקש את עזרתה להתמודד במצבים
בדרך ההתפתחות שלנו. .

ההדרכה העבירה לנו מדיטציה שתאפשר לנו להתאים את הגופים האנרגטיים שלנו לאלמנט החמישי ביתר קלות ואהבה ואני מעבירה לכם אותה באהבה ובזכות גדולה.

מדיטציה להתאמת הגופים האנרגטיים שלנו לאלמנט החמישי – אנרגיית גן עדן.

עצמו את העיניים והיכנסו למקום של שקט. אם עולה מחשבה אימרו לה – "תודה מחשבה לא עכשיו"

דמיינו ספיראלה יורדת מלמעלה ומושכת אתכם כלפי מעלה

ומיד דמיינו גשר או קשת

עלו על הגשר\ קשת ועצרו במרכזו שזהו המימד הרביעי – פתיחת הלב

דמיינו שפרח החיים מקיף אתכם , עוטף  – אתם שוחים במימד הרביעי ומקבלים אותו!

המשיכו לרדת בגשר\ קשת אל האדמה של האלמנט החמישי

כעת בקשו חיבור והתאמה לגופים *האנרגטיים המחודשים- נשימה עמוקה

בקשו להתחבר ל* נשמה המשלימה שלי – נשימה עמוקה  

ואז מבקשים להתחבר ל*"אנרגיית היהלום" שהוא התדר המזוכך של הבריאה – נשימה עמוקה.....

וחוזרים חזרה לספירה של 10 באמצעות ספירלת האור

באהבה

אור הבורא

וולדה ששה

גופים אנרגטיים: לכל נשמה יש גופים המשרתים אותה: גוף אנרגטי- גוף שקולט אנרגיה מהסביבה, גוף הפיזי – חווים את הצד הפיזי בנשמה ,
גוף הרוחני- באמצעותו אנו מטיילים בחוט הזמן וחווים גלגולים, גוף האסטרלי – קולט תדרי ריפוי, גוף הנשמתי – זו אנרגיה שעדיין לא חוותה
את האגו על פני האדמה  , גוף המנטאלי – מחשבות , רגשי – כל הרגשות של הנשמה.

נשמה משלימה – כאשר הנשמה יורדת על פני האדמה היא נחלקת לזכר ונקבה (אם אני נקבה אז המשלימה שלי הוא זכר ולהיפך) יחד זה שלם,
זה אחד, זה "אני". ליפני שהנשמה יורדת לגוף אנו שלמים דרך הנשמה המשלימה .כל חלק עושה את תיקונו ושיעוריו ובד"כ אין הם נפגשים
במהלך הגלגול. כל חלק שמתפתח עוזר בכך לחלק השני .

אנרגיית היהלום -  נוצרת כאשר הזכר והנקבה שבנשמה חווים שוב את הזיכרון של היותם אחד בשלם.

וולדה ששה: 050-9266089\ 077-9520570  

חומר זה הוכתב לוולדה ששה ונכתב ע"י ענת גרוס– כל הזכויות שמורות   ©.
שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html

ליצירת קשר עם וולדה ששה.

לפורום של וולדה ששה, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה ששה - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך