וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
בנייה והרחבה של הכלי הרוחני

המרכז לניו-שמאניזם  

8/11/12

תיקשור עם האדם הראשון

הנשמות שנמצאות היום על פני האדמה נקראות "המחוננים", אלו נשמות שחוו גלגולים רבים ובתודעתן הן מסכימות
להיות על פני האדמה כדי לעזור לאנושות להתעלות .הקפיצה הקוונטית והאלמנט החמישי הם התקצרות המרחק בין
עולמות עליונים לאדמה.
הצעיף שכיסה לנשמות את עולמות עליונים נהיה דק יותר. המרחק בין סיבה לתוצאה הוא הקצר ביותר מאי פעם.
אנרגיית אדם הראשון – גן עדן היא אנרגיה דחוסה של אהבה ללא תנאי . היא מורגשת כדחוסה ביותר עבור בני אדם
מרטט מסוים שעדיין צריכים לנקות את הרגשות והחסימות. 
בזמנים אלו אתם חווים הצפה רגשית רוחנית. אנשים שמקבלים את האנרגיה הזו מבינים שזהו חלון קוסמי בזמן
שמאפשר להיכנס ולהתחבר דרך האדמה לאנרגית גן עדן. עד היום אדם חשב כי עליו למות ע"מ לשוב לגן עדן אך
באנרגיה היום ביכולתו ליצור גן עדן עלי אדמות
בעודו נשמה בתוך גוף.

הערת סופר: בתיקשור זה העביר לנו האדם הראשון תהליך מסודר ומובנה להתעלות ולהארה .
אני רואה בתהליך זה זרז ועזרה גדולה בזמנים דחוסים אלו לנשמות הבוחרות בדרך של התפתחות וחיבור לשפע עליון .
ולהלן השלבים:

כיצד להתחבר לאנרגית גן עדן?
אדם השואף להתעלות רוחנית ולהתחבר לאנרגיית גן עדן עליו לבקש 3 פעמים ביום (בוקר צהרים וערב )
בכל פעם 3 פעמים : "אני מבקש להחליף את הכלי הרוחני שלי "

חיבור לגוף הנשמתי
הגוף הנשמתי הוא  הגוף הראשוני של הנשמה, לפני שחוותה והתחברה עם ייצר הרע .
גוף זה עדיין לא חווה את הטראומות על פני האדמה : צער, כעס, אובדן וכו. זהו הגוף שמעל לאני העליון.
לאחר שביקשתם ביום הראשון להחליף את הכלי הרוחני יש לבקש ביום השני לתהליך חיבור לגוף הנשמתי
פעם אחת ביום 3 פעמים:" אני מבקש להתחבר לגוף הנשמתי שלי "

הגדלת הכלי הרוחני
לאחר שביקשתם חיבור לגוף הנשמתי והחלפת הכלי הרוחני , עליכם לבקש הגדלת הכלי הרוחני ע"מ שיוכל
להכיל את תהליכי השינוי המהירים. פעם אחת ביום 3 פעמים: " אני מבקש להגדיל את הכלי הרוחני שלי".

שחרור הפחד
פחד היא אנרגיה שמונעת מהאדם לברוא את העתיד וההמשכיות שלו. ברגע שהאדם מודע שאלו דפוסים,
מחשבות והרגלים שמקורם מגלגולים מקבילים ומחיים אלו ביכולתו לשנות ולהשתנות.עליכם להניח יד אחת
על בטן תחתונה ויד שנייה על מקלעת השמש ולבקש "מרגע זה אני מסכימ/ה לשחרר את הפחדים מהתנתקות
גן עדן עד היום" ואז לנער את הידיים ולומר : "אני בנקי ובחדש"

שחרור כל הרגשות ,הדפוסים, והמחשבות
השלב הרביעי בתהליך העבודה המודעת של האדם המתפתח מכיל את כל הרבדים והפחדים .
בכל יום הקדישו מספר דקות לשחרור רגש מסוים שיצוץ : חרדה, בלבול,קנאה, שנאה, וכו, 
לדוגמא:"מרגע זה אני מסכימ/ה לשחרר את ______ מהתנתקות גן עדן ועד היום".

רטט חדש על פני האדמה
החל מ22/10/12 האנושות עברה רטט אנרגטי חדש וניתן לבקש ניקוי והתחדשות מהגופים האנרגטיים שהם :גוף אנרגטי, רוחני ,
אסטרלי, פיזי, מנטאלי, רגשי , האני העליון, והנשמתי.  "אני מבקש/ת להתחבר לגופים האנרגטיים המחודשים"

להיות בכאן ועכשיו
האנרגיה שיורדת על פני האדמה בתקופה זו גורמת לתחושה של חוסר נוכחות באדם . הנוכחות משמעותה היא שאדם
הפועל/חושב נמצא בתוך הפעולה עם לב ונשמה כאחד.בקשו: "אני מבקש/ת מכל הגופים האנרגטיים להיות בנוכחות"

בכל בוקר לבשו את נשמתכם מחדש
כאשר אתם מקיצים בבוקר החזירו את המודעות לגוף , לאחר מכן יש לשטוף את הידיים והפנים ואז לבקש: "שכל הגופים
האנרגטיים יתחברו לגוף הנשמתי שלי" .אנשים שמודעים ל*נשמה המשלימה שלהם יכולים לבקש את הדרכתה והכוונתה באותו היום .

עזרת הנשמה המשלימה שלכם
כשמבקשים את עזרת הנשמה המשלימה שלנו פותחים ומזמנים את אנרגיית גן עדן. תהליך זה הוא חיבור לחצי המשלים שלי שיש לו
גם שאיפה להגיע לגן עדן כדי להתחבר לבורא. "אני מבקש עזרה מהנשמה המשלימה שלי לפתור את הבעיה ב........"התחברות מודעת
שלכם לנשמה המשלימה שלכם תאפשר לכם להתעלות עוד במדרגות התיקון ולהגיע לאנרגיית הבורא ולהבינה.בכל פעם כאשר אתם
מבקשים להתחבר לנשמה המשלימה שלכם אתם מתחברים ל*גוף היהלום שנוצר באזור הלב כאשר ימין ושמאל (זכר ונקבה) מתחברים.

מערכות יחסים - זוגיות
בימים אלו של אנרגיה דחוסה ברגשות הזוגיות/מערכות יחסים היא מקום טוב לעבודת המראה . כל דבר המפריע לכם באחר הוא הדבר
הכמהה להשתחרר מכם אל האור. התבוננו במערכות היחסים שלכם: , בני זוג, הורים, ילדים, מקום עבודה וכו , ושחררו.

כך הוא
באור ובאהבת אמת
וולדה תאיר

* נשמה משלימה – כשהנשמה יורדת לעולם מהאין סוף היא מתפצלת לזכר ונקבה.כל חלק מבצע את התיקונים על פני האדמה מבלי
    שיפגשו. כאשר אחד החלקים- הזכר או הנקבה שבנשמה חווה עיכוב החלק השני חש בכך גם כן. כדי לחזור לשלם הם נפגשים שוב 
    בעולמות עליונים (גם בהיותם בתוך גוף).
 * גוף היהלום – גוף היהלום נוצר בכל פעם שאנו מבקשים להתחבר לנשמה המשלימה שלנו .
    זהו תהליך שבו האדם יודע להכיל וליצור את אנרגיית גן עדן על פני האדמה .

וולדה תאיר: 072-2285896  

וולדה תאיר – כל הזכויות שמורות © . 
                                   שימוש בחומר זה יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

המרכז לניו-שמאניזם  

8/11/12

תיקשור עם האדם הראשון

הנשמות שנמצאות היום על פני האדמה נקראות "המחוננים", אלו נשמות שחוו גלגולים רבים ובתודעתן הן מסכימות
להיות על פני האדמה כדי לעזור לאנושות להתעלות .הקפיצה הקוונטית והאלמנט החמישי הם התקצרות המרחק בין
עולמות עליונים לאדמה.
הצעיף שכיסה לנשמות את עולמות עליונים נהיה דק יותר. המרחק בין סיבה לתוצאה הוא הקצר ביותר מאי פעם.
אנרגיית אדם הראשון – גן עדן היא אנרגיה דחוסה של אהבה ללא תנאי . היא מורגשת כדחוסה ביותר עבור בני אדם
מרטט מסוים שעדיין צריכים לנקות את הרגשות והחסימות. 
בזמנים אלו אתם חווים הצפה רגשית רוחנית. אנשים שמקבלים את האנרגיה הזו מבינים שזהו חלון קוסמי בזמן
שמאפשר להיכנס ולהתחבר דרך האדמה לאנרגית גן עדן. עד היום אדם חשב כי עליו למות ע"מ לשוב לגן עדן אך
באנרגיה היום ביכולתו ליצור גן עדן עלי אדמות
בעודו נשמה בתוך גוף.

הערת סופר: בתיקשור זה העביר לנו האדם הראשון תהליך מסודר ומובנה להתעלות ולהארה .
אני רואה בתהליך זה זרז ועזרה גדולה בזמנים דחוסים אלו לנשמות הבוחרות בדרך של התפתחות וחיבור לשפע עליון .
ולהלן השלבים:

כיצד להתחבר לאנרגית גן עדן?
אדם השואף להתעלות רוחנית ולהתחבר לאנרגיית גן עדן עליו לבקש 3 פעמים ביום (בוקר צהרים וערב )
בכל פעם 3 פעמים : "אני מבקש להחליף את הכלי הרוחני שלי "

חיבור לגוף הנשמתי
הגוף הנשמתי הוא  הגוף הראשוני של הנשמה, לפני שחוותה והתחברה עם ייצר הרע .
גוף זה עדיין לא חווה את הטראומות על פני האדמה : צער, כעס, אובדן וכו. זהו הגוף שמעל לאני העליון.
לאחר שביקשתם ביום הראשון להחליף את הכלי הרוחני יש לבקש ביום השני לתהליך חיבור לגוף הנשמתי
פעם אחת ביום 3 פעמים:" אני מבקש להתחבר לגוף הנשמתי שלי "

הגדלת הכלי הרוחני
לאחר שביקשתם חיבור לגוף הנשמתי והחלפת הכלי הרוחני , עליכם לבקש הגדלת הכלי הרוחני ע"מ שיוכל
להכיל את תהליכי השינוי המהירים. פעם אחת ביום 3 פעמים: " אני מבקש להגדיל את הכלי הרוחני שלי".

שחרור הפחד
פחד היא אנרגיה שמונעת מהאדם לברוא את העתיד וההמשכיות שלו. ברגע שהאדם מודע שאלו דפוסים,
מחשבות והרגלים שמקורם מגלגולים מקבילים ומחיים אלו ביכולתו לשנות ולהשתנות.עליכם להניח יד אחת
על בטן תחתונה ויד שנייה על מקלעת השמש ולבקש "מרגע זה אני מסכימ/ה לשחרר את הפחדים מהתנתקות
גן עדן עד היום" ואז לנער את הידיים ולומר : "אני בנקי ובחדש"

שחרור כל הרגשות ,הדפוסים, והמחשבות
השלב הרביעי בתהליך העבודה המודעת של האדם המתפתח מכיל את כל הרבדים והפחדים .
בכל יום הקדישו מספר דקות לשחרור רגש מסוים שיצוץ : חרדה, בלבול,קנאה, שנאה, וכו, 
לדוגמא:"מרגע זה אני מסכימ/ה לשחרר את ______ מהתנתקות גן עדן ועד היום".

רטט חדש על פני האדמה
החל מ22/10/12 האנושות עברה רטט אנרגטי חדש וניתן לבקש ניקוי והתחדשות מהגופים האנרגטיים שהם :גוף אנרגטי, רוחני ,
אסטרלי, פיזי, מנטאלי, רגשי , האני העליון, והנשמתי.  "אני מבקש/ת להתחבר לגופים האנרגטיים המחודשים"

להיות בכאן ועכשיו
האנרגיה שיורדת על פני האדמה בתקופה זו גורמת לתחושה של חוסר נוכחות באדם . הנוכחות משמעותה היא שאדם
הפועל/חושב נמצא בתוך הפעולה עם לב ונשמה כאחד.בקשו: "אני מבקש/ת מכל הגופים האנרגטיים להיות בנוכחות"

בכל בוקר לבשו את נשמתכם מחדש
כאשר אתם מקיצים בבוקר החזירו את המודעות לגוף , לאחר מכן יש לשטוף את הידיים והפנים ואז לבקש: "שכל הגופים
האנרגטיים יתחברו לגוף הנשמתי שלי" .אנשים שמודעים ל*נשמה המשלימה שלהם יכולים לבקש את הדרכתה והכוונתה באותו היום .

עזרת הנשמה המשלימה שלכם
כשמבקשים את עזרת הנשמה המשלימה שלנו פותחים ומזמנים את אנרגיית גן עדן. תהליך זה הוא חיבור לחצי המשלים שלי שיש לו
גם שאיפה להגיע לגן עדן כדי להתחבר לבורא. "אני מבקש עזרה מהנשמה המשלימה שלי לפתור את הבעיה ב........"התחברות מודעת
שלכם לנשמה המשלימה שלכם תאפשר לכם להתעלות עוד במדרגות התיקון ולהגיע לאנרגיית הבורא ולהבינה.בכל פעם כאשר אתם
מבקשים להתחבר לנשמה המשלימה שלכם אתם מתחברים ל*גוף היהלום שנוצר באזור הלב כאשר ימין ושמאל (זכר ונקבה) מתחברים.

מערכות יחסים - זוגיות
בימים אלו של אנרגיה דחוסה ברגשות הזוגיות/מערכות יחסים היא מקום טוב לעבודת המראה . כל דבר המפריע לכם באחר הוא הדבר
הכמהה להשתחרר מכם אל האור. התבוננו במערכות היחסים שלכם: , בני זוג, הורים, ילדים, מקום עבודה וכו , ושחררו.

כך הוא
באור ובאהבת אמת
וולדה תאיר

* נשמה משלימה – כשהנשמה יורדת לעולם מהאין סוף היא מתפצלת לזכר ונקבה.כל חלק מבצע את התיקונים על פני האדמה מבלי
    שיפגשו. כאשר אחד החלקים- הזכר או הנקבה שבנשמה חווה עיכוב החלק השני חש בכך גם כן. כדי לחזור לשלם הם נפגשים שוב 
    בעולמות עליונים (גם בהיותם בתוך גוף).
 * גוף היהלום – גוף היהלום נוצר בכל פעם שאנו מבקשים להתחבר לנשמה המשלימה שלנו .
    זהו תהליך שבו האדם יודע להכיל וליצור את אנרגיית גן עדן על פני האדמה .

וולדה תאיר: 050-9266089\ 077-9520570  

וולדה תאיר – כל הזכויות שמורות © . 
                                   שימוש בחומר זה יעשה מתוך כוונה טהורה.

https://mysiteis.co.il/valda/index.html

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך