ספרים

 

 


רונית טסלר עדן,
מחברת הספרים "מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהינום"
"אישה חומר ורוח".

"מפתחות לגן העדן מכתבים מהגיהינום"

מאת :
רונית טסלר עדן,
הוצאת הספרים קונטנטו דה סמריק,
שנת 2012, 135 עמודים.


על המחברת:
רונית טסלר עדן שואבת את ההשראה לספר מהחיים,
מסיפורי מקרים של מטופלים שלה, מהסדנאות שלה, ממעגלי הנשים אשר היא
מנחה ומאוסף של מקרים במשך למעלה מ-30 שנות עשייה.

היא כבר כתבה ספר "אישה, חומר ורוח",
שיצא לאור ע"י נוגה סלומון, 2010, הספר הזה הוא למעשה ספר השראה,
המביע את פילוסופיית החיים שלה דרך הפיסול והציור.

הספר מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהינום עוסק בתנועה מהחושך אל האור.
סיפור מסעה של זואי צעד אחר צעד מן הגיהינום בו שהתה אל האור לו ייחלה, מהווה מקור השראה רב עוצמה לכל מי שמבקש להאיר את המקומות התקועים, המדכאים, המתסכלים ו/או המאיימים בחייו. דרך הקריאה בספר, רונית מבקשת לעורר בקורא מפגש חוויתי עם עצמו באמצעות מסרים, ציורים, סיפורים ותרגילים אישיים. הספר הוא ספר לחיים, כאן ועכשיו.

הספר מזמין את הקורא להניע את רכבו היצירתי ולצאת למסע מרתק ומאיר –המפתחות כבר בפנים.
בספר מסופר, בין היתר על חייה של זואי (שם בדוי) ועל התמודדותה עם עברה במהלך כחמש שנים בהם הייתה מטופלת של רונית טסלר עדן.

הספר מכיל מכתבים שכתבה זואי ובהם היא מתארת בדיוק מצמרר את נבכי הנפש.
הספר צבעוני ומרתק, פותח צוהר גם לעולמם של אנשים שעברו טראומה – ובין היתר התעללות מינית -והדרך לטפל בהם ולהשיבם למסלול החיים.
הספר מכיל קובץ של "מכתבים מהגיהינום" שכתבה זואי שעברה התעללות מינית בצעירותה ושאותה
ליוותה המחברת כ-5 שנים בדרך מהחושך אל החיוניות, האושר והאמונה בעצמה.
לצד כל מכתב מצרור המכתבים של זואי, מצורף מפתח אחד מצרור המפתחות של רונית ל"גן עדן", אשר יפתחו בפניכם הקוראים שערים לאור ולידע אשר רונית אספה וצברה מניסיון רב השנים כתרפיסטית ויוצרת מן הגוף אל הנפש.
המכתבים נשזרים בניגון ובריתמוס מיוחד יחד עם המפתחות, המסרים, התרגילים וההפתעות שנרקמו בתהליך הכתיבה.

מתוך המכתבים של זואי: "אני נזכרת בכל מה שאמרת לי, מילה במילה וזה מרגש אותי עד דמעות, איך פעם אחר פעם את מצליחה לפתוח את סגור ליבי במפתחות הסודיים שלך, בחוש שלך".

מתוך המכתבים של זואי: "תארי לעצמך מה זה בשביל נערה לחוות בפעם הראשונה יחסי מין בצורה ברוטאלית ואכזרית שכזו, בחושך, כשכולם אמורים לישון את שנת הלילה השלוה, ורק עולמך מתהפך… את שם קבורה מתחת לשמיכה בלי יכולת לנשום, בלי יכולת לצעוק לעזרה כי פיך חסום. אף אחד לא שומע, אף אחד לא רואה ואין אפילו מלאך שיכול לבוא להציל אותך מתוך הגיהנום".

זהו ספר שנועד לגילאים 16 ומעלה, גברים ונשים, כאלה שעברו טראומה (אונס, התעללות מינית, התעללות רגשית, נשים/גברים מוכות/ים, הלם קרב, נכות רגשית/פיזית, פרידה, גירושין, פיטורין, אובדן ושכול, נפילה כלכלית וכיו"ב). כאלה שלא מוצאים את הדרך לצאת מהתקיעות, לא מאמינים
כי זה אפשרי.  כאלה שנאחזים בקורבנות, בנסיבות החיים. כאלה שמרגישים רדופים, בודדים, חלשים, חסרי אונים, מתוסכלים.  וכמובן, קהל המטפלים באשר הם.

המיוחד בספר הוא שהוא כולל מכתבים מקוריים ללא פילטר של מי שחוותה אונס והתעללות כדפוס חיים, מכתבים מרגשים ומטלטלים יחד עם מסרים וצבעוניות של ציורים ופסלים.

רונית טסלר עדן מוסיפה, כי המסר העיקרי של הספר הוא שניתן להביא שינוי. אפשר לצאת מהמקום המאוד מאוד קשה שקרבן הטראומה נמצא בו.

למהדורה דיגיטלית של הספר "מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום"
לחצו כאן

רונית  טסלר עדן
טלפון:
072-2285897

ליצירת קשר עם רונית טסלר עדן.

 

רונית טסלר עדן במדיה.

 

 

 

 

האתר של רונית טסלר עדן- עוסקת בתהליכים של העצמה ושינוי, התפתחות וצמיחה. תרפיסטית שיקומית רב תחומית, מטפלת הוליסטית מומחית בתחום גוף-נפש, אימון נשי להעצמה, מרצה ומדריכת סדנאות בתחום הבריאות, הגוף והנפש.משלבת בטיפולים אומנות, ציור אינטואיטיבי, יצירה והבעה, דמיון מודרך, תקשור ושיטות מגע שונות, כשהמטרה הינה חיבור בין עולמות - הרוח והנשמה למימד הפיזי והגשמי. מטפלת ומשקמת אוכלוסיה שעברה טראומות שונות בחיים. אלה שסובלים מכאבים פיזיים או קשיים רגשיים, פוסט טראומה, התעללות מינית, נכי צה"ל, הלומי קרב, נשים בקצה הרצף ומקרים קשים שלא מצאו פתרון בשום מקום אחר,
כולם מוצאים אצלי 'בית חם' ופתרונות יעילים. בעלת ותק וניסיון רב בתחום. בוגרת וינגייט תואר ראשון ותואר שני "אתגרים בשינוי חברתי בשילוב אומנויות",המכללה האקדמית לחברה ואומנויות. בנוסף פעילה חברתית ומתנדבת בקהילה במגוון דרכים: הרצאות, סדנאות ומפגשים אישיים. הקליניקה/סטודיו בזיכרון יעקב וניתן להזמין לסדנאות והרצאות בכל אזור בארץ. מחברת הספרים "מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום," אישה חומר ורוח", יוצרת הדיסק "ויהי אור" , למדיטציה ולדמיון מודרך.
קישור לפרופיל מקצועי של רונית טסלר עדן באלטרנטיבלי.

 אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך