אלטרנטיבלי

אתר הבית אורית רוזנברג - תרפיה באומנות תנועה ודרמה בחיפה

ברוכים הבאים לאתר הבית של אורית רוזנברג - הדרכה לילדים ולהורים, מטפלת ברפואה משלימה, מתמחה בטיפול באומנות, טיפול בתנועה ופסיכודרמה.
ניסיון מעל ל- 14 שנים מאפשר לי לאבחן ולהציע למטופלים שלי פתרונות טובים המותאמים באופן אישי.

שיטות הטיפול שלי

אורית רוזנברג - מטפלת ברפואה משלימה, מתמחה בטיפול באומנות, טיפול בתנועה ובפסיכודרמה. בעלת ניסיון רב בטיפול רגשי בילדים ומתבגרים. אורית עובדת במרכזים טיפוליים שונים בחיפה וכן בקליניקה פרטית. היא מתמחה בטיפול בילדים בעליי קשיים חברתיים, חרדות, הפרעות קשב וריכוז. בוגרת תואר ראשון של מכללת אורנים במתמטיקה וחינוך ובוגרת תוכנית הכשרה בינלאומית למטפלים בהבעה ויצירה של אונ' EGS שוויץ - שלוחת ת"א. אני עובדת באופן פרטני וכן בקבוצות קטנות כמו כן קיימת אפשרות לטיפולים דיאדיים (הורה-ילד) ולהדרכת הורים. מפעילת קבוצות שונות לילדים ולנוער- קבוצות למיומנויות חברתיות, קבוצת הכנה לכיתה א' ועוד.

תרפיה באומנות
תרפיה באומנות היא שיטת טיפול רגשי המאפשר הבעה וריפוי באמצעות יצירה לטיפול בקשיים חברתיים, חרדות, הפרעות קשב וריכוז וכד'.
צרו קשר לקבלת טיפול
פסיכודרמה
פסיכודרמה היא שיטה המשתמשת בעולם הדרמה, המשחק והאומנות. הטיפול מסייע לשחזר סיטואציות מהחיים בדרך משחק במקום דיבור.
צרו קשר לקבלת טיפול

באיזה בעיות אני מטפלת

אני בעלת ניסיון רב בטיפול רגשי בילדים ומתבגרים. עובדת במרכזים טיפוליים שונים בחיפה וכן בקליניקה פרטית. מתמחה בטיפול בילדים בעליי קשיים חברתיים, טיפול בחרדה אצל ילדים, הפרעות קשב וריכוז. הטיפול שלי מוביל להקלה ולשחרור ומרפא את נפשם ומכאוביהם של הילדים באמצעים טבעיים, יצירתיים ואלטרנטיביים ומפחית את הצורך בשימוש בתרופות. טיפול באומנויות הוא תהליך טיפולי בו נעשה שימוש באמנויות בכדי להוביל ולהניע שינוי במישור הרגשי, ההתנהגותי והחשיבתי. אני מטפלת גם בילדים ומתבגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז כשהדגש הוא על ויסות רגשי, עיצוב התנהגות, עזרה ביכולת ההתארגנות וחיזוק הדימוי והביטחון העצמי, הפנמת גבולות וריכוז. אני עובדת בדרכים חוויתיות כשהמטופל חווה הצלחות דרך היצירה בחומרים.

טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 14 שנות נסיון


ממליצה בחום
מההיכרות המקצועית עם אורית אני ממליצה בחום על השירות והטיפול המסור של אורית. אורית מטפלת אשר מביאה לתוצאות מדהימות ובטווח קצר. לאורית יכולת איבחון וטיפול מהיוצאים מן הכלל. ולך אורית, אאחל ראשית שנה מקסימה, המשיכי לעשות חייל, במלאכתך המבורכת.
מאת: סיגלית
טיפול מעולה
טל(שם בדוי) בת ה11. ילדה מקסימה ואינטלגנטית הגיעה לקליניקה שלי לפני כשנה בתחושת בדידות ודחייה חברתית... טל. הרגישה. שהילדים בכיתתה לא מבינים אותה והייתה שקועה בספרים ובעולמה הפנימי .לטל הייתה יכולת מועטה ליצור קשר ותקשורת לחברתית. גם בשלבים הראשונים של הטיפול היתה טל שקועה ביצירה ובקושי דיברה.. לאט לאט ובהדרגה נפתחה טל והחלה לשתף אותי בחוויותיה ובתחושותיה..במקביל החלה טל ליצור קשרים חברתיים עם ילדי כיתתה. היום סיימנו את הטיפול..כשטל מאושרת ומספרת לי על כך שיש לה חברות והיא רוצה להקדיש את זמנה לפיתוח הקשרים החברתיים שלה ולבילוי עם ילדי כיתתה. טל אמרה שהחדר שלי שימש עבורה מקלט בימים קשים..שהיצירה והעבודה עם החומרים עזרה לה לבטא את עצמה והיא חשה בטוחה וחזקה יותר. (מקרה טיפולי בקליניקה)


צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS