אלטרנטיבלי

אתר הבית של ד"ר מימי עזריאלי N.D.
נטורופתיה ושיטת מעשה מרכבה

ברוכים הבאים לאתר הבית של ד"ר מימי עזריאלי - מומחית לרפואה טבעית ובעלת תואר ד"ר N.D. נטורופתית, מתמחה בנוירולוגיה התנהגותית, מפתחת שיטת טיפול ייחודית: "מעשה מרכבה". בעלת 40 שנות ניסיון טיפולי. מטפלת בעלת תואר רייקי מאסטר, רייקי קארונה, מטפלת גם באמצעות צמחי מרפא, שמנים אתריים, קריסטלים, אבחון וטיפול בפרחי באך, קינסיולוגיה, תטא הילינג וקרניו סקרל תרפיה. מנחה סדנאות וקורסים בתחום הרפואה המשלימה והרוחניות.
ניסיון רב שנים מאפשר לי לאבחן ולהתאים למטופלות ולמטופלים שלי תוכנית טיפול לבריאות בהתאמה אישית.

שיטות הטיפול שלי

ד"ר מימי עזריאלי N.D.- נטורופתית, מפתחת שיטת טיפול ייחודית: "מעשה מרכבה".
למדה אצל טובי המומחים בארץ ובחו"ל, מקצועות שונים של הרפואה הטבעית – בתחומים פיסיולוגיים ורוחניים. ד"ר מימי עזריאלי - מומחית לרפואה טבעית ובעלת תואר ד"ר N.D., רייקי מאסטר, רייקי קארונה, צמחי מרפא, שמנים אתריים, קריסטלים, אבחון וטיפול בפרחי באך, קינסיולוגיה, תטא הילינג וקרניו סקרל תרפיה.
כל התחומים הנ"ל ונושאים נוספים שזורים בשיטת הטיפול הייחודית הנקראת - מעשה מרכבה, אשר התקבלה בתקשור ופועלים בסנכרון מופלא.

ד"ר מימי עזריאלי מנחה קורסים קבוצתיים, סדנת תקשור, סדנאות העצמה, מעגלי נשים מיוחדים, סדנת קריסטלים ואבני מרפא, סדנת שפע ומפגשים אישיים של דמיון מודרך ומדיטציה מודרכת באופן קבוע שיעזרו לנו למגנט לחיינו את אשר נרצה באמת.

קורס חדש ומופלא: "לדבר עם הגוף!"
רוצים ללמוד איך לחיות חיים מלאים שמחה, בריאות חיוניות?
אפשר לחיות חיים של בריאות שמחה ואושר!

מימי עזריאלי מחברת הספר - "המסע המופלא שלי עם הקריסטלים".
הספר הוא מדריך מעשי לריפוי בעזרת קריסטלים ויש בו מידע רב והנחיות לטיפול ולהעצמה.
ניתן להזמין את הספר אצלי המשלוח לכל רחבי הארץ.

מגוון רחב של מוצרים ייחודיים באריזת מתנה:
* ערכה מושלמת לטיהור הבית – טיהור אנרגטי - 240 ₪
* "ספוג באהבה" - ספוג שנעשה בעבודת יד מחימר ועבר תהליך של שריפה בתנור הספוג נעשה באהבה, בתהליך מדיטטיבי. בכל ספוג הוטבעה האיכות הרשמה עליו ויש בתוכו גם מסר. מתנה מקורית מהנשמה לאנשים שאוהבים- 120 ₪
* ערכת "פני מלאך" - תערובת ייחודית של שמנים לטיפוח ושמירה על עור הפנים. התערובת עשירה בלחות, מעודדת חיוניות וזוהר של העור ועשויה מחומרים טבעיים בלבד - 170 ₪
* ערכת שמנים להרגעה "נירוונה" - 70 ₪
ועוד...

לרכישה צרו קשר – משלוח לכל הארץ.
טלפון:
072-2285888

באיזה בעיות אני מטפלת

ד"ר מימי עזריאלי N.D. מציעה בקליניקה שלה מגוון טיפולי גוף-נפש להתמודדות עם מצבים שונים בחיינו, פיסיים ורגשיים, אשר השילוב והסנכרון ביניהם חשוב. מתוך כך צמחה שיטת הטיפול הייחודית הנקראת: "מעשה מרכבה". זוהי דרך ריפוי אשר כשמה כן היא- טיפול רב ממדי הנוגע בכל התחומים: הרגשי, הפיסיולוגי, המנטאלי והרוחני. ד"ר מימי עזריאלי מאמינה שרק אם ניגע בכל המערכות האלה, אמנם נביא לריפוי שלם.

* מיוחד בטיפול בילדים: שילוב של ריפוי פיזי ורגשי: ריפוי באומנות, ריפוי הוליסטי, ציור, מוסיקה ותנועה.

ד"ר מימי עזריאלי מנחה קורסים קבוצתיים ומפגשים אישיים של דמיון מודרך ומדיטציה מודרכת שיעזרו לנו למגנט לחיינו את אשר נרצה באמת.

קורס קריסטלים למתחילים באשדוד
וב - zoom

פרטים על קורס קריסטלים - ריפוי בעזרת קריסטלים!
בהנחיית מימי עזריאלי.
נושאים הנלמדים בקורס:
1.הכרת עולם הקריסטלים כיצד עובדים איתם לצמיחה והעצמה אישית, לריפוי פיסי, רגשי ורוחני.
2. המבנה ההוליסטי של היישות הנקראת אדם.
3. הצ'קרות, תפקידן, משמעותן הפיסית והרוחנית.
אלו אברים מושפעים מאיזו צ'קרה. אילו רגשות שייכים לכל צ'קרה.
4. הכרת הקריסטלים השייכים לצ'קרות.
הבנת האיכויות של כל קריסטל וההבדלים בניהם.
5. איך מאזנים בעזרת קריסטלים את כל המרכיבים שהזכרנו.
6. אבחון והתאמת הקריסטלים לסוג הבעיה הרגשית או הפיסית
7. אבחון ופענוח הבחירה של המטופל.
8. תרגול מעשי במפגש פרונטלי.

שישה מפגשים של שעה וחצי בזום.
מפגש מס' 7 שעתיים של מפגש פרונטלי הכולל התנסות ותרגול.
[אפשרות לזום למי שלא יוכל להגיע]

לשאלות ושיחה איתי השאירו פרטים כאן:
https://index.alternativli.co.il/94/send-message.html

טלפון ישיר: 072-2285888

טיפולי נטורופתיה
נטורופתיה מטפלת בגוף בשלמותו, המבוססת על ההכרה כי בגוף קיימים כוחות ריפוי טבעיים המסוגלים להילחם במחלה לצורך החלמה וריפוי.
צרו קשר לקבלת טיפול
שיטת טיפול- "מעשה מרכבה"
שיטת הטיפול הייחודית הנקראת - מעשה מרכבה, התקבלה בתקשור ופועלת בסנכרון מופלא של מספר שיטות טיפול של רפואה משלימה.
צרו קשר לקבלת טיפול
טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 40 שנות נסיון
המלצה על ד"ר מימי עזריאלי
מרפאה מופלאה מומחית בתחומה, עם שיטות ריפוי שונות ומגוונות, מומלצת בחום. רונית חיים.
ריפוי מושלם של כאבי ברך
אני מכירה את ד"ר מימי עזריאלי מזה 12,שנה. בהתחלה כמורה מופלאה לחוג קרמיקה. נדלקתי על האנרגיה המיוחדת שלה. לאט לאט גילתי את יכולותיה המופלאות, בנושאי הריפוי עם קשת רחבה, מעמיקה ואמינה- כיצד לרפא ולחולל ממש נסים. הנס איתי היה ריפוי מושלם של כאבי ברך, לאחר נפילה, קריעה של רצועה חלקית ושחיקת סחוס. מימי טיפלה בי במגוון שיטות: ברובד הפיזי מה ואיך להתנהל עם המצב,, להימנע ממאמץ.. הליכה, ריצה... להקשיב, לגוף. ברובד הרגשי לשחרר את העיקשות, עקשנות היתקעות,, על מה שאני יודעת ורוצה להכתיב לאחר..... להיות יותר רכה, מכילה, ולקבל את השונה. הכינה לי שמנים מיוחדים להקלה בכאב. וראה זה פלא הניתוח בוטל!!! הכאבים אט אט נמוגו. היום בגילי המתקדם איני סובלת מימי הצליחה ללמד אותי את חשיבות התודעה, כתלמידה וחברתה, מזה כמה שנים אני עדה לנסים אשר היא מחוללת למאות אנשים, נשים, ילדים. לדעתי היא מנטורית על. עם ידע מעמיק בקשת רחבה של נושאים. ושיטתה מעשה מרכבה בדרך האור תישא ונושאת תוצאות מדהימות. שמחה מאד להיות חלק מתלמידיה להפיץ, ללמוד וליישם קסם מופלא ומורכב. תודה רבה לך יקירה על האפשור. מאחלת לך הצלחה בהעברת הידע הרב שלך שעמלת עליו שנים רבות. להרחיב את. המכללה, לתלמידים רבים שישאירו כמוך חותם להצלחה בריפוי מחלות לחיים יפים טובים ובריאים יותר. אוהבת ומעריכה אותך מאד.
מימי המופלאה
מימי המופלאה מטפלת בחסד עליון ..מטפלת שעושה קסמים.... ארגז הכלים שלך כל כך מגוון וגדול והרוב זה כלים שאת יצרת.. את רואה את המטופל וללא שאלות רואה מה מתחולל בו את יצירתית מכילה וכולך אהבה .... לפני שבוע פניתי אליך בבקשת עזרה לבתי שחלתה בקורונה היו לה כאבים בכל הגוף לא הצליחה לשבת ללכת וגם לא לשכב....ואת בטיפול מרחוק הקלת על כאביה ....יומיים אחרי טיפלת בה שוב בלילה בזמן שישנה. .בתי התעוררה בבוקר ללא כאבים אחרי שינה טובה צילצלה אלי ואמרה לי שאין לה כלל כאבים והיא מרגישה נפלא.. זה היה ביום הרביעי למחלתה.... מימי אני לא יודעת איך את עושה את זה אבל את פשוט מדהימה יחידת סגולה ומי שמגיע אליך זוכה בגדול תודה על מי שאת. רייצ'ל רז
המלצה על שיטת מעשה מרכבה
דר' מימי עזריאלי מחוננת ביכולת לראות מעבר ולדייק אותך בכל הקשור למצב הבריאותי והנפשי, לפתור קונפליקטים של שנים במגע יד ובטיפול מדהים. שיטת מעשה מרכבה שנחשפתי אליה אפשרה לי להרגיש נפלא, כמו להכניס את האוטו למוסך ושייצא חדש כך הרגשתי אחרי הטיפול. החום ,האהבה והאכפתיות שליוו אותי גם לאחר הטיפולים הראו לי שמדובר במטפלת שלא מהעולם הזה. ממליצה בחום. זהבה זוהר אביגדור

ערכת טיהור

ערכה מכילה עלי מרווה, אבן ג'לאל, חרמל, לבונה ועוד מיני בשמים הידועים כמטהרים אנרגטיים רבי עוצמה. השימוש בהם יטהר את המרחב שלכם מאנרגיות לא רצויות ויכניס אליכם ברכה ושפע. הערכה מכילה: כלי חרס לשימוש רב פעמי, אבן קריסטל לשפע, בריאות, הצלחה וברכה, שקית עם עלי מרווה וקטורת. הוראות שימוש: לפזר מעט מהתערובת בכלי החרס, להצית בעזרת גפרור ולחכות שיעלה עשן. מומלץ להכניס כוונה לתהליך. מוגש לכם באהבה עוד מוצר מצוין מבית הרוקחות הטבעית של מימי

ספוגים של אהבה

יצור מופלא הוא הספוג. מקורו בים והוא ספק צמח ספק בעל חיים. תכונתו המיוחדת היא לספוג, כך שכל מה שנספג בו, נשאר בתוכו ומשתחרר לאט לאט. "הספוג" נעשה מחימר, באהבה רבה בתהליך מדיטטיבי ובעבודת יד. בכל ספוג הוטמעה האיכות הרשומה עליו. מי שמקבל אותו נהנה מהאנרגיה הזו המשתמרת בתוכו ומשפיעה על הנפש והגוף. את הפרח המונח על הספוג צריך להרים, שם תמצאו מסר אישי במיוחד עבורכם. ספוגי אהבה- מתנה מהלב למי שבאמת אוהבים!

פני מלאך

רוצה שעור פניך יתחדש ויראה רענן וחיוני? תערובת ייחודית של שמנים אתריים ייחודיים לחידוש וריענון העור ולשמירה על בריאותו לפניך. התערובת טובה לרגנרציה, לעידון הקמטים, להוספת לחות ולחיוניות העור. עוד מוצר מעולה מבית הרוקחות הטבעית של מימי

נירוונה

נירוונה תערובת לרגיעה, למדיטציה ולפתיחת העין השלישיתשמנים בהתאמה אישית

רקיחת תערובת שמנים המתאימה לצורך, לכאב או לחולי של המטופל.

תערובת לטיהור

ניתן לרכוש את תערובת הטיהור בלבד במקרה הצורך או כאשר התערובת שבערכת הטיהור אוזלת.

ראש נקי

תערובת שמנים נגד כינים. אם גם אתם מאסתם בהתמודדות אין סופית עם כינים על ראשי הילדים, דעו שיש פתרון! והוא פשוט , מהיר, טבעי ומבטיח לילדים ראש נקי ולכם ראש שקט. תערובת שמנים אתריים איכותיים. אופן השימוש: מורחים 2 טיפות מתערובת השמנים מאחורי כל אוזן. עוד מוצר מצוין מסדרת הרוקחות הטבעית של מימי.

ערכת פני מלאך + נירוונה

רוצה שעור פניך יתחדש ויראה רענן וחיוני? תערובת ייחודית של שמנים אתריים ייחודיים לחידוש וריענון העור ולשמירה על בריאותו לפניך. התערובת טובה לרגנרציה, לעידון הקמטים, להוספת לחות ולחיוניות העור. עוד מוצר מעולה מבית הרוקחות הטבעית של מימי. נירוונה תערובת לרגיעה, למדיטציה ולפתיחת העין השלישית.

ספר: המסע המופלא שלי עם הקריסטלים

לאוהבי הקריסטלים ולמטפלים, חוברת הדרכה ועבודה עם עוצמת הריפוי של אבני המרפא.
נכתב באהבה ע"י ד"ר מימי עזריאלי

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים