אלטרנטיבלי

אתר הבית של מיכאל סץ' - מומחה לרפואה סינית בתל אביב

ברוכים הבאים לאתר הבית של מיכאל סץ' - O.M.Dip.C.M L.A.CM - מומחה לרפואה סינית עתיקה, בעל וותק וניסיון רב בתחום. חבר באגודות לרפואה סינית בישראל, בארה"ב ובאירופה.
מיכאל סץ' מטפל בילדים ובמבוגרים ועבר הכשרה לטיפול בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ומחלות עור למיניהן (פסוראזיס, אטופיק דרמטיטיס).
הנייד שלי ליצירת קשר:
054-2396066

שיטות הטיפול שלי

מיכאל סץ' מטפל ברפואה סינית עתיקה, בעל וותק וניסיון רב בתחום. מיכאל סץ' מטפל בילדים ובמבוגרים ועבר הכשרה לטיפול בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ומחלות עור למיניהן (פסוראזיס, אטופיק דרמטיטיס).
טיפולים לבעיות לחץ דם, בעיות קרדיו וסקולריות, מחלות עיכול, שיפור המטבוליזם ועוד.

מיכאל סץ' הוא בוגר פסיפיק קולג' אוריינטל מדיסין. בוגר אוניברסיטת טיאנג'ין-Tian-jin בסין.
הוא גם בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים - המדור ללימודי המשך ברוקחות – שיטת ריפוי ברפואה הסינית.
כמו כן עבר קורס Ei- ching קורס HEAVENLY STEMS AND EARTHLY BRANCHES O.M.Dip.C.M L.A.CM.(IATCM) CHINESE MEDICINE D

טיפול בצמחי מרפא
בעזרת צמחי מרפא סיניים אני מטפל בכאבים, בעיות במערכת העיכול, מחזק את מערכת החיסון הטבעית ומעניק רוגע ושלווה.
צרו קשר לקבלת טיפול
רפואה סינית עתיקה
בעזרת טיפולי רפואה סינית עתיקה שאני נותן בקליניקה שלי בתל אביב אפשר להרגיע את הגוף, לטפל בכאבים ולהזרים אנרגיות חדשות בגוף.
צרו קשר לקבלת טיפול

באיזה בעיות אני מטפל

אני מבצע אבחון באמצעות בדיקת דופק ולשון, שיטות אבחון מדויקות מאוד.
כל מקרה נבדק לגופו בהתאם לכל הסימפטומים, ובעיקר מה מקורם.
עברתי הכשרה לטיפול בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ומחלות עור למיניהן (פסוראזיס, אטופיק דרמטיטיס). טיפולים לבעיות לחץ דם, בעיות קרדיו וסקולריות, מחלות עיכול, שיפור המטבוליזם ועוד.

אני מטפל בילדים ובמבוגרים ועברתי הכשרה מיוחדת לטיפול בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ומחלות עור.
יש הרבה מחלות שהרפואה הקונבנציונאלית לא יודעת איך לרפא אותן כמו משל פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס ועוד, ניתן לטפל ולסייע. אני עוזר לאנשים עם בעיות קרדיו וסקולריות, מטבוליזם משובש ובעיות עיכול בכלל, לחץ דם ועוד.
במחלות שלא ניתן לרפא לחלוטין כמו למשל פסוריאזיס (מחלה פסיכוסומטית גנטית), אני מצליח להביא להקלה משמעותית ולנסיגה של המחלה כך שתופיע לעיתים רחוקות מאוד בלבד וכל זאת ללא תופעות לוואי קשות כמו שרפואה קונבנציונאלית לא יודעת לטפל בהן.

כל בעיה מקבלת את הטיפול הנכון והמתאים ביותר!

טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 10 שנות נסיון
תודה למלאך מיכאל
"המלאך מיכאל,
אני רוצה להגיד תודה מעומק הלב לאיש היקר הזה ולהמליץ לכל מי שצריך כל טיפול רפואי.
את מיכאל אני מכירה כ-13 שנים במהלכן הציל את חיי מספר רב של פעמים (ריפא - אלו היו ממש הצלות חיים).
מיכאל הוא מאסטר ברפואה סינית וכבר בטיפול הראשון מרגישים את הקסם! הגעתי אליו לראשונה אחרי 5 שנים של גיהנום עם בעיה רפואית שהיתה לי ושהרפואה הקונבניוצלית כשלה להבין או לטפל והנה המלאך הזה גם אבחן גם טיפל וגם ידע לשלוח אותי לטיפול המדוייק שהייתי צריכה ותך חודש הייתי כמו חדשה!
מאז הוא מלווה אותי בכל בעיה רפואית קטנה או גדולה. לא משנה עם איזו בעיה רפואית הגעתי הוא תמיד ידע לאבחן מה בדיוק יש לי! הרבה לפני שהרופאים הצליחו לאבחן אם בכלל.. ואז לטפל, לרפא, להחזיר אותי לקו הבריאות.
מיכאל פשוט יודע מה הוא עושה כי הוא אוהב ומבין את הרפואה הסינית מכל כיוון וזו ההתמחות שלו.
הוא מקצועי, אכפתי, נדיב ועבורי גם חבר יקר שתמיד טיפל בי באהבה, מסירות ומקצועיות.
תודה ענקית איש יקר! המלאך מיכאל שלי.
יעלי".
יעל גואטה
ממליצה בחום
"בשנת 98' הגעתי אלייך "על ארבע", במשך חצי שנה הגעתי אחת לשבוע, אח"כ אחת לשבועיים ולאחר מכן אחת לחודש. השיפור היה כמעט מיידי. הפכתי להיות אדם שתלוי פחות ופחות בתרופות קונבנציונאליות. פחות אנטיביוטיקה שהייתה מנת חלקי כמעט כל שבוע במשך שנים. שילוב של הדיקור + תרופות סיניות היה כל מוצלח שהיום תודה לאל אני כמעט ולא לוקחת תרופות. המסירות שלך, הדאגה הכנה והמוכנות לשמוע אותי בכל רגע בכל שעה כשיש לי כאב או דלקת, הנכונות לחכות לי שאגיע מפ"ת, כשהיית אמור כבר לצאת מהקליניקה ולטפל בי כשאני בקושי הולכת מכאבים, וכמובן יוצאת לאחר טיפול ללא כאבים, מוכנה לטייל באלנבי לעשות קניות. אתה כשמך 'מיכאל' - המלאך המושיע שלי, שאלוהים שלח כדי לרפאני. ועל כך אלפי תודות אפילו לא יספיקו לתאר את מלוא הערכתי על מומחיותך, אנושיותך ואישיותך".
שוש שוחט
ממליץ בחום
“רציתי לומר מילה קטנה,
בהערכה על תשומת הלב האישית והחמה, על ההתחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול אשר כפי שידענו היה כפול, על המסירות בה טיפלת בנו כל העת, מילה שאומרת המון ועטופה כל כך באהבה. מילה שמעלה חיוך על הפנים וגורמת טוב בלב להרבה שנים, מילה בעלת 4 אותיות, מעלה הלב חורטת... מילה אחרת מכל המילים, מילה שונה, שאומרת - תודה!"
אלכס מקייב ומשפחתו
אתה מלאך משמיים
"לד"ר מיכאל סץ' היקר,
אנו רוצים להביע את תודותינו העמוקה אלייך. אתה מלאך משמיים שפשוט היית שם והקשבת, יעצת, מתת, עזרת, עודדת.
תודה על הזמן שהקדשת לשבת איתנו להסביר ולהרגיע, אין בפינו את המילים להודות לך על הטיפול והיחס שקיבלנו מידך, וכל זאת בסבלנות רבה.
נסבת על פנינו ארשת רוגע ושלווה והקרנת תחושה "שהכל בשליטה" ובכך החזרת לחיינו את האופטימיות והתקווה, וכל זה בענווה רבה...".
רבקה וחן שמאילוב