קריאת נשמה

'קריאת נשמה'  הוא השם שנתתי להליך הקריאה העל חושית שאני מציעה במפגש ייעוץ רוחני. קריאת נשמה היא מעין צילום רנטגן של האנטומיה המנטלית, האנרגטית, האמוציונלית והרוחנית של האדם. בהליך זה מתקבלת  אינפורמציה אותה אני קוראת מהעצמי העליון, קרי מנשמתו של האדם , בצורת תמונות וסמלים, במטרה לשפוך אור על מצבו הפסיכולוגי והאנרגטי של האדם ועל התהליכים העוברים עליו.

הקריאה מזהה את המקור ואת הסיבות למצוקות ולדפוסים המגבילים המקשים על האדם בחיי היומיום. הקריאה הינה מסע במנהרת הזמן. ובדומה למסעותיו של השמאן היא מזהה את המקור העברי הרחוק של הקושי עמו מתמודד האדם היום. זיהויו של  אותו גלגול עברי, אותו סיפור המסתתר מאחורי סיפור חייו העכשווי של האדם נשוא הקריאה ומשליך עליו, הוא שיאה של הקריאה. תרגומם של החומרים המועלים מתת המודע של האדם נשוא הקריאה, קרי האינטרפרטציה של אופן הופעתם בחיים היום, והעלתם של כיווני פעולה אפשריים כחיבור בין המצוי לרצוי, מסיימים את ההליך כולו.

תכלית המפגש הרוחני הזה לשיטתי הוא להעלות את רמת מודעותו של האדם באשר לקורות אותו.

אני מבקשת להצביע על חוסר המקריות, על הסינכרוניזציה שמתגלה בין אירועים שונים בחייו;

על הבחירות המסוימות שבחר; על ההחלטות שלקח אשר הובילו לתוצאות שחווה. משמע אני מבקשת שיבין כי האחריות לכל שארע בחייו היא שלו ושלו בלבד. 

קריאת נשמה עשוייה להיות קפיצת מדרגה קוונטית  עבור מי שהחל לתהות על משמעות החיים, על ייעודו, על תכלית חייו. יכולתי להאיר לו תובנות חדשות באשר למהות חייו מנקודת מבט רוחנית, טרנספרסונלית והוליסטית, וגם להצביע על הכיוון לשינוי המתבקש ולפיתרון, הם הערך המוסף שלוקח עמו האדם נשוא הקריאה.   

 
ליצירת קשר עם דפנא לוין.

 


האתר של דפנא לוין - "אלכימיה של הנשמה" הוא השם הכולל שנותנת דפנא לוין לכלל עיסוקיה בתחום המטפיזיקה (כל מה שמעל לפיזי)
ובתחום הטרנספרסונלי (זה המצוי מעל לאישיות, זה של הנשמה). עוסקת בתרפיית הגלגולים- טכניקה פסיכולוגית של שחזור העבר
במטרה לזהות, לפתור ולהשלים עניינים בלתי פתורים מן העבר. עוסקת בקריאה על חושית- קריאת נשמה– תהליך תיקשורי עם תת המודע
והנשמה של האדם. פרט לייעוצים רוחניים מעבירה סדנאות והרצאות מרתקות בתחום המודעות וההעצמה האישית. בנוסף מנחה מדיטציה
קבוצתית ובמיוחד עוסקת במדיטציה היהודית, עליה אף כתבה את התיזה שלה. שוקדת עכשיו על עבודת הדוקטורט שלה. פסיכותרפיה קצרת
מועד ועוצמתית. מתמקדת בהקניית מיומנויות וכלים לפתרון קשיים ומצבי לחץ, חרדות, פוביות, עודף משקל, התמכרויות, בטחון עצמי ועוד.
פרופיל מקצועי ואישי באלטרנטיב-לי.אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך