אלטרנטיבלי

אתר הבית של אנה און - נטורופטית
ואבחון אירידיולוגי בירושלים

ברוכים הבאים לאתר הבית של אנה און - נטורופטית ואבחון אירידיולוגי בירושלים. מטפלת ברפואה משלימה, מומחית בטיפול בנטורופתיה, הומיאופתיה ותזונה, מרצה בסדנאות בריאות במסגרת קופת חולים לאומית
מורה לאירידיאולוגיה וגם מנחה "הקליניקה" של בוגרי מגמת נטורופתיה
בשלוחה של מכללת "רידמן" בבאר שבע ובירושלים.
ניסיון מעל ל- 20 שנים מאפשר לי לאבחן ולהציע למטופלים שלי פתרונות טובים המותאמים באופן אישי.

שיטות הטיפול שלי

אנה און - נטורופתית, עובדת בשיתוף מלא עם הרפואה קונבנציונאלית, מתוך הבנה ידע רב ומעמיק. עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים, ויש לנו כבוד והכרה הדדים.
מתמחה בהומיאופתיה מתקדמת באמצעותה מחזירים לגוף את יכולות הריפוי שלו ומפעילים מחדש את תפקוד אבריו.
הרבליסטית קלינית המשלבת גישה הומאופטית כחוליה המקשרת בין הרפואה המערבית לרפואה המשלימה בעזרת רמדיס הומאופטיים.
תזונאית מתמחה בתזונה אישית ובדיאטה. ההתאמה האישית מתאפשרת באמצעות אבחון אירידיולוגי מחד והבנה מעמיקה בתהליכי העיכול וחילוף חומרים מאידך. כיום אני עובדת במסגרת קופת-חולים לאומית כנטורופתית והומיאופתית. מעבירה סדנאות של הרזיה ותזונה טיפולית. הקליניקה הפרטית שלי בירושלים, במקום יפה ונגיש.
מרצה במכללת רידמן משנת 2001 בירושלים ובאר שבע.

אירידיולוגיה
אירידיולוגיה - קריאה בקשתית העין. הקשתית היא החלק הצבעוני של העין הנמצא מאחורי הקרנית. הקשתית היא מפת האדם ובה ניתן לקרוא למשל את הנטיות התורשתיות, חולשות מולדות, חולשות נרכשות, רמת החסינות של האדם מפני מחלות, כישורים מנטאליים כגון: זיכרון, דיבור, חמשת החושים, כושר פיזי, סוג האישיות: אופטימית, פסימית, אדישה, חברתית, מלנכולית, עצבנית, רגישה וכד'.
צרו קשר לקבלת טיפול
נטורופתיה
הנטורופתיה היא שיטת ריפוי טבעית הוליסטית ורב תחומית המייחסת חשיבות רבה לקשר בין הגוף והנפש ויצירת הרמוניה ביניהם לשם מניעתם של מחלות, הקלה, ריפוי והכוונה לאורח חיים בריא. הנטורופתיה מבוססת על ההכרה כי בגוף קיימים כוחות ריפוי טבעיים המסוגלים להילחם במחלה לצורך החלמה וריפוי. משמעות הנטורופתיה- יצירת התנאים המאפשרים לגוף לרפא את עצמו בכוחות עצמו.
צרו קשר לקבלת טיפול

באיזה בעיות אני מטפלת

כיום אני עובדת במסגרת קופת-חולים לאומית כנטורופתית והומיאופתית, מעבירה סדנאות של הרזיה ותזונה טיפולית. הקליניקה הפרטית שלי בירושלים, במקום יפה ונגיש. מטפלת במקרים של כאבים כרוניים, דלקת מפרקים כרונית, סוכרת, גריאטריה, תזונה ודיאטה, השמנת ייתר, לחץ, חרדה, דיכאון, כאבי ראש, כאבי גב, ניקוי רעלים מהגוף, טיפולים במצבים חריפים, כמו שלשולים, דלקות חריפות וחום, שפעות ואפילו פציעות. כחלק מתמיכה במשפחה ניתן גם יעוץ בנושאי התנהלות אישית ומשפחתית. פלח מיוחד בעסוק שלי הוא טיפול מתמשך במצבים כרוניים של מחלה או חילוף חומרים, כמו דלקת מפרקים כרונית, סוכרת, התסמין המטבולי או אפילו הזדקנות וגריאטריה.

טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 20 שנות נסיון
צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS